ZŠ Bukovany

U SOKOLOVA

zs.bukovany@volny.cz 352 68 21 63
#

Aktuality OV - stav k 31. 5. 2020

Milí žáci,

v příloze si můžete otevřít stav plnění aktualit v OV. 

Původně myšlené hodnocení z nejrůznějších důvodů nešlo udělat tak, jak bylo i zde uvedeno. Především pro velké množství příspěvků. To však nevadí. Udělali jsme dílčí ohodnocení, které zohledňovalo i formální stránku příspěvků. Prostě ten z vás, kdo neumí zpracovat příspěvek tak, jak jsme se to učili, má i hoší hodnocení. Nemluvě o těch případech, kdy byl příspěvek nepřiložen jako soubor a rovnou napsán do textu e-mailu.

Vaše hodnocení však chybět nebude. Jak to provedeme? Budete s tím seznámeni po ukončení posledního termínu k zasílání - k 15. 6. 2020.

Nyní k tabulce. Do zhodnocení účasti žáků a průměru na žáka nebyli započítáni ti, kteří se omluvili (technické důvody). Do účasti se započítává i žák s jedním příspěvkem, takže více o třídě řekne průměr bodů na žáka za půlměsíční období. 9. ročník chodil od 11. května do školy, takže žáci přestali v dalším období přispívat, což jsme také zohlednili v průměru na žáka.

Do konce termínu k zasílání chybí ještě týden, takže závěrečným finišem můžete ještě vylepšit své vlastní postavení v tabulce, nebo alespoň přilepšit své třídě v závěrečnému hodnocení. To je ještě šance i pro 9. ročník!

Tak do toho!

Mgr. Erich Kříž

Aktuality OV - stav k 31. 5. 2020

Základní škola Bukovany Webdesugn: VESTERON, powered by Eduweb